EL-FAG AS
Valdresvegen 1
2900 Fagernes
Man-Fre: 07:00 - 16:00
61 36 66 20

 

 

 

Roar Duvrud

Daglig Leder / Installatør

duvrud@online.no
  412 30 000

Tilbud/anbud, boliger,hytter,belysning

Øystein Sundheim

Installatør / saksbehandler

oystein@elfag.as
  913 24 099

Tilbud/anbud, boliger,hytter, belysning

Ellen Berit Husaker

Kontorleder

ellenberit@elfag.as
  613 666 20 / 971 918 98

Kontor, regnskap

Reidar Nybakke

Elektriker/saksbehandler

reidar@elfag.as
  900 74 581

Service, hytter, rehablitering, boliger, industri, KNX

Sten M Skjelfjord

Elektriker

  900 41 416

Service, hytte rehablitering, boliger, industri, alarm

Atle Johnsen

Elektriker

  481 80 638

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Jan Berger

Elektriker

  995 51 873

Service, hytter rehablitering, boliger,industri

Tommy Bergheim

Elektriker

tommy@elfag.as
  907 63 525

Service, hytter rehablitering, boliger,industri

Stein Haugene

Elektriker

  948 29 645

Service, hytter rehablitering, boliger, industri

Syver Garvik

Elektriker

  957 81 608

Service, hytter, rehablitering, boliger, industri

Olav Andre Kjørlien

Elektriker

  907 28 013

Service, hytter rehablitering, boliger, industri

Syver Hegge Blomlie

Elektriker

syverh@elfag.as
  48021738

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Ole Stian Storhaug

Elektriker

  975 15 253

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Egil Trandokken

Elektriker

  959 40 893

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Knut Eivind Ødegård

Elektriker

  971 95 623

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Arnfinn Vikmark

Elektriker

arnfinn@elfag.as
  915 86 081

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Anders Skrebergene

Elektriker

anders@elfag.as
  959 49 499

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Helge Beito

Elektriker

  977 77 354

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Eirik Stokkebryn

Elektriker

  902 40 447

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Anders Melbye

Elektrikerlærling

  414 24 989

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Mats Veisene

Elektriker

  976 41 468

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Ola Hilmen Hovi

Elektriker

  954 07 185

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Caroline Odden Hålimoen

Elektrikerlærling

  476 70 447

Service, hytte rehablitering, boliger, industri

Espen Solberg

Servicemedarbeider

espsol@online.no
  613 666 29 / 908 74 885

Hvitevarer / Butikk / Bestilling / Parabol